•

Świadomość tego, jak ważna jest znajomość języków obcych (szczególnie języka angielskiego), nieprzerwanie wzrasta,
          a dzieci korzystające z edukacji językowej na całym świecie są coraz młodsze. W Polsce nauczanie języka obcego jest od pewnego czasu obowiązkowe już od przedszkola. Jest to wspaniała wiadomość, ponieważ im wcześniej dzieci mają kontakt z językiem obcym, tym łatwiej będą się nim posługiwać w przyszłości.

W tym tak trudnym dla Wszystkich okresie chciałabym, aby  Państwa dzieci miały okazję poprzypominać sobie to, czego nauczyły się do tej pory. Będę starać się również, co jakiś czas, umieszczać nowe zagadnienia. Mam nadzieję, że z Państwa pomocą uda nam się wzbudzić w dzieciach ponowne zainteresowanie językiem angielskim.

pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia

Alicja Markiewicz